QS 878 stofmasker fijnstof FFP 3 vouwbaar met uitademventiel V-1096 - Y50001820 - afbeelding 1
QS 878 stofmasker fijnstof FFP 3 vouwbaar met uitademventiel V-1096 - Y50001820 - afbeelding 2

QS 878 stofmasker fijnstof FFP 3 vouwbaar met uitademventiel V-1096 878.03011.0211

Article no.: Y50001820

  • Stofmasker met uitademventiel klasse FFP3
  • QS
  • Type 878
  • 878.03011.0211
  • 8712543008024

van 1 € 27,42 per 12 stuks + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Soest
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 8 werkdagen
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld
  • Voor geretourneerde producten worden retourkosten in rekening gebracht
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend

Beschrijving

  • Stofmasker met uitademventiel klasse FFP3
  • Merk QS
  • Type 878
  • 878.03011.0211
  • 8712543008024
  • Voldoet aan de EN149:2001 FFP3 NR standaard met CE-keurmerk
  • Met uitademventiel
  • Eenmalig te gebruiken
  • Makkelijke ademhaling voor een verhoogd comfort
  • Verstelbare hoofdbandjes, verstelbare neusclip en neusstuk van zacht schuim voor een comfortabele pasvorm
  • Ieder masker afzonderlijk verpakt in plastic zakje
  • Gebruik: Beschermt tegen niet-giftige, tot gematigd giftige, zeer giftige vaste en vloeibare aerosolen in concentraties tot 50x de MAC-waarde
  • Zoals: asbestvezels, cadmium, arsenicum, lood, nikkel, chroom, en olie

Eigenschappen

Aantal per overdoos 240 stuks
Artikel ID 10295771
Artikelnummer leverancier alternatief 878030110211
Artikelnummer leverancier 878.03011.0211
EAN artikel 8712543008024
EAN leverancier 8712547000000
Intrastat code 6307909899
Leverancier GebuVolco
Materiaal Kunststof
Materiaal-oppervlakte behandeling Kunststof
Merk QS
Productgroep Stofmaskers fijnstof FFP 3
Productsoort Stofmasker met uitademventiel klasse FFP3
Toevoeging (kenmerk) Vouwbaar met uitademventiel
Type 878
Uitvoering V-1096
VPE (aantal per doos) 12 stuks
Verpakking Doos

Leverancier

GebuVolco

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1