QS 878 stofmasker fijnstof FFP 2 vouwbaar met uitademventiel V-1087 - Y50001818 - afbeelding 1
QS 878 stofmasker fijnstof FFP 2 vouwbaar met uitademventiel V-1087 - Y50001818 - afbeelding 2

QS 878 stofmasker fijnstof FFP 2 vouwbaar met uitademventiel V-1087 878.02011.0211

Article no.: Y50001818

  • Stofmasker met uitademventiel klasse FFP2
  • QS
  • Type 878
  • 878.02011.0211
  • 8712543008017

van 1 € 15,23 per 12 stuks + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Soest
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 8 werkdagen
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld
  • Voor geretourneerde producten worden retourkosten in rekening gebracht
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend

Beschrijving

  • Stofmasker met uitademventiel klasse FFP2
  • Merk QS
  • Type 878
  • 878.02011.0211
  • 8712543008017
  • Voldoet aan de EN149:2001 FFP2 NR standaard met CE-keurmerk
  • Eenmalig te gebruiken
  • Makkelijke ademhaling voor een verhoogd comfort
  • Verstelbare hoofdbandjes, verstelbare neusclip en neusstuk van zacht schuim voor een comfortabele pasvorm
  • Met uitademventiel
  • Ieder masker afzonderlijk verpakt in plastic zakje
    • Gebruik: Beschermt tegen niet-giftige, vaste en vloeibare aerosolen in concentraties tot 12x de MAC-waarde
  • Zoals: silicium, ijzer- en zinkdampen, chroom- en zwaveldampen en olie

Eigenschappen

Aantal per overdoos 240 stuks
Artikel ID 10295646
Artikelnummer leverancier alternatief 878020110211
Artikelnummer leverancier 878.02011.0211
EAN artikel 8712543008017
EAN leverancier 8712547000000
Intrastat code 6307909899
Leverancier GebuVolco
Materiaal Kunststof
Materiaal-oppervlakte behandeling Kunststof
Merk QS
Productgroep Stofmaskers fijnstof FFP 2
Productsoort Stofmasker met uitademventiel klasse FFP2
Toevoeging (kenmerk) Vouwbaar met uitademventiel
Type 878
Uitvoering V-1087
VPE (aantal per doos) 12 stuks
Verpakking Doos

Leverancier

GebuVolco

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1