QS 878 stofmasker fijnstof FFP 2 vouwbaar met uitademventiel V-1087 - Y50001818 - afbeelding 1
QS 878 stofmasker fijnstof FFP 2 vouwbaar met uitademventiel V-1087 - Y50001818 - afbeelding 2

QS 878 stofmasker fijnstof FFP 2 vouwbaar met uitademventiel V-1087 878.02011.0211

Artikelnummer: Y50001818

  • Stofmasker fijnstof FFP 2 QS
  • QS
  • Type 878
  • 878.02011.0211
  • 8712543008017

van 1 € 25,35 per 12 stuks + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Neem contact op voor mogelijkheden tot snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend

Beschrijving

  • Stofmasker fijnstof FFP 2 QS

  • Merk QS

  • Type 878

  • 878.02011.0211

  • 8712543008017

  • Voldoet aan de EN149:2001 FFP2 NR standaard met CE-keurmerk

  • Eenmalig te gebruiken

  • Makkelijke ademhaling voor een verhoogd comfort

  • Verstelbare hoofdbandjes, verstelbare neusclip en neusstuk van zacht schuim voor een comfortabele pasvorm

  • Met uitademventiel

  • Ieder masker afzonderlijk verpakt in plastic zakje

  • Gebruik: Beschermt tegen niet-giftige, vaste en vloeibare aerosolen in concentraties tot 12x de MAC-waarde

  • Zoals: silicium, ijzer- en zinkdampen, chroom- en zwaveldampen en olie

  • Verpakking: doos

  • Toevoeging: vouwbaar met uitademventiel

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: kunststof

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 878.02011.0211
Alternatief artikelnummer leverancier 878020110211
EAN artikel 8712543008017
Intrastat CBS code 6307909899
Artikel ID N10295646
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk QS
Productgroep Stofmaskers fijnstof FFP 2
Productsoort Stofmasker fijnstof FFP 2 QS
Type 878
Minimale bestelhoeveelheid 12 stuks
Aantal per overdoos 240 stuks
Uitvoering V-1087

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1