QS 877 stofmasker fijnstof FFP 1 V-1061 kunststof - Y50001815 - afbeelding 1
QS 877 stofmasker fijnstof FFP 1 V-1061 kunststof - Y50001815 - afbeelding 2

QS 877 stofmasker fijnstof FFP 1 V-1061 kunststof 877.01000.0212

Artikelnummer: Y50001815

  • Stofmasker fijnstof FFP 1 QS
  • QS
  • Type 877
  • 877.01000.0212
  • 8712543609368

van 1 € 22,94 per 20 stuks + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Neem contact op voor mogelijkheden tot snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend

Beschrijving

  • Stofmasker fijnstof FFP 1 QS

  • Merk QS

  • Type 877

  • 877.01000.0212

  • 8712543609368

  • Voldoet aan de EN149:2001 FFP1 standaard met CE-keurmerk

  • Eenmalig te gebruiken

  • Makkelijke ademhaling voor een verhoogd comfort

  • Sterke hoofdbandjes, verstelbare neusclip en neusstuk van zacht schuim

  • Voor een comfortable pasvorm

  • Gebruik: Beschermt tegen niet-giftige, vaste en vloeibare aerosolen in concentraties tot 4.5x de MAC-waarde

  • Zoals: hout, ijzer, textiel, glas en olie

  • Verpakking: doos

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: kunststof

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 877.01000.0212
Alternatief artikelnummer leverancier 877010000212
EAN artikel 8712543609368
Intrastat CBS code 6307909899
Artikel ID N10001952
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk QS
Productgroep Stofmaskers fijnstof FFP 1
Productsoort Stofmasker fijnstof FFP 1 QS
Type 877
Minimale bestelhoeveelheid 20 stuks
Aantal per overdoos 240 stuks
Uitvoering V-1061

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1