QS 877 stofmasker fijnstof FFP 1 V-1061 kunststof - Y50001815 - afbeelding 1
QS 877 stofmasker fijnstof FFP 1 V-1061 kunststof - Y50001815 - afbeelding 2

QS 877 stofmasker fijnstof FFP 1 V-1061 kunststof 877.01000.0212

Article no.: Y50001815

  • Stofmasker klasse FFP1
  • QS
  • Type 877
  • 877.01000.0212
  • 8712543609368

van 1 € 13,79 per 20 stuks + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Soest
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 8 werkdagen
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld
  • Voor geretourneerde producten worden retourkosten in rekening gebracht
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend

Beschrijving

  • Stofmasker klasse FFP1
  • Merk QS
  • Type 877
  • 877.01000.0212
  • 8712543609368
  • Voldoet aan de EN149:2001 FFP1 standaard met CE-keurmerk
  • Eenmalig te gebruiken
  • Makkelijke ademhaling voor een verhoogd comfort
  • Sterke hoofdbandjes, verstelbare neusclip en neusstuk van zacht schuim
  • Voor een comfortable pasvorm
    • Gebruik: Beschermt tegen niet-giftige, vaste en vloeibare aerosolen in concentraties tot 4.5x de MAC-waarde
  • Zoals: hout, ijzer, textiel, glas en olie

Eigenschappen

Aantal per overdoos 240 stuks
Artikel ID 10001952
Artikelnummer leverancier alternatief 877010000212
Artikelnummer leverancier 877.01000.0212
EAN artikel 8712543609368
EAN leverancier 8712547000000
Intrastat code 6307909899
Leverancier GebuVolco
Materiaal Kunststof
Materiaal-oppervlakte behandeling Kunststof
Merk QS
Productgroep Stofmaskers fijnstof FFP 1
Productsoort Stofmasker klasse FFP1
Type 877
Uitvoering V-1061
VPE (aantal per doos) 20 stuks
Verpakking Doos

Leverancier

GebuVolco

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1