QS 876 comfortmasker V-1045 - Y50001814 - afbeelding 1
QS 876 comfortmasker V-1045 - Y50001814 - afbeelding 2

QS 876 comfortmasker V-1045 876.00000.0208

Article no.: Y50001814

  • Mondkapje zonder normering
  • QS
  • Type 876
  • 876.00000.0208
  • 8712543600020

van 1 € 0,96 per 5 stuks + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Soest
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 8 werkdagen
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld
  • Voor geretourneerde producten worden retourkosten in rekening gebracht
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend

Beschrijving

  • Mondkapje zonder normering
  • Merk QS
  • Type 876
  • 876.00000.0208
  • 8712543600020
  • Deze lichtgewicht maskers beschermen een product tegen de uitgeademde lucht/speeksel van de gebruiker, zoals bijvoorbeeld in de vleesverwerkende industrie om producten te beschermen
  • De pasvorm van het QS masker is eenvoudig aan te passen aan de gezichtsvorm van de gebruiker
  • Dit masker is verder als eerste barrière te gebruiken bij de zichtbare luchtverontreinigingen zoals pollen, zaagsel, schilfers en andere niet-giftige stoffen

Toepassing

  • Bescherming tegen uitgeademde lucht/speeksel

Eigenschappen

Aantal per overdoos 2000 stuks
Artikel ID 10296277
Artikelnummer leverancier alternatief 876000000208
Artikelnummer leverancier 876.00000.0208
EAN artikel 8712543600020
EAN leverancier 8712547000000
Intrastat code 6307909899
Leverancier GebuVolco
Materiaal Kunststof
Materiaal-oppervlakte behandeling Kunststof
Merk QS
Productgroep Comfortmaskers
Productsoort Mondkapje zonder normering
Type 876
Uitvoering V-1045
VPE (aantal per doos) 500 stuks
Verpakking Doos

Leverancier

GebuVolco

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1