GebuVolco 279 stootvoegrooster 10x60x97,5 mm PP grijs - Y50001778 - afbeelding 1
GebuVolco 279 stootvoegrooster 10x60x97,5 mm PP grijs - Y50001778 - afbeelding 2

GebuVolco 279 stootvoegrooster 10x60x97,5 mm PP grijs 279.00001.0437

Artikelnummer: Y50001778

  • Stootvoegrooster PP
  • GebuVolco
  • Type 279
  • 279.00001.0437
  • 8712547303774

van 1 € 372,46 per set + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Neem contact op voor mogelijkheden tot snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend

Beschrijving

  • Stootvoegrooster PP

  • Merk GebuVolco

  • Type 279

  • 279.00001.0437

  • 8712547303774

  • Een stootvoegrooster is een ventilatierooster voor de spouwmuur dat speciaal gemaakt is voor plaatsen in de open stootvoeg tussen twee bakstenen, zodat de spouw geventileerd kan worden (via de open stootvoegen), er geen bijen, wespen, muizen, kleine bladeren e.d

  • in de spouw kunnen komen en zorgt ervoor dat inregenen vrijwel onmogelijk is

  • Leverbaar in grijs en zwart

  • Toepassing: Ventilatierooster voor spouwmuur

  • Verpakking: doos

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: PP

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 279.00001.0437
Alternatief artikelnummer leverancier 279000010437
EAN artikel 8712547303774
Intrastat CBS code 3925901000
Artikel ID N10082005
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk GebuVolco
Productgroep Stootvoegroosters
Productsoort Stootvoegrooster PP
Type 279
Minimale bestelhoeveelheid 1 set
Uitvoering 10x60x97,5 mm
Kleur Grijs

Aanbevolen producten

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1