GebuVolco 069 stokeind met zeskant M10x140 mm Torx TX 25 ijzer gegalvaniseerd - Y50001672 - afbeelding 1
GebuVolco 069 stokeind met zeskant M10x140 mm Torx TX 25 ijzer gegalvaniseerd - Y50001672 - afbeelding 2
GebuVolco 069 stokeind met zeskant M10x140 mm Torx TX 25 ijzer gegalvaniseerd - Y50001672 - afbeelding 3

GebuVolco 069 stokeind met zeskant M10x140 mm Torx TX 25 ijzer gegalvaniseerd 069.10140.1018

Artikelnummer: Y50001672

  • Stokeind ijzer gegalvaniseerd
  • GebuVolco
  • Type 069
  • 069.10140.1018
  • 8712547004916

van 1 € 29,30 per 50 stuks + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Neem contact op voor mogelijkheden tot snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend

Beschrijving

  • Stokeind ijzer gegalvaniseerd

  • Merk GebuVolco

  • Type 069

  • 069.10140.1018

  • 8712547004916

  • Stokeinden worden ook wel stokschroeven of tafelpootbouten genoemd

  • Een stokschroef heeft aan de ene kant houtschroefdraad en aan de andere kant metrische draad waar bijvoorbeeld een moer op gedraaid kan worden

  • Er tussenin zit een zeskantig sleutelvlak waarmee het stokeind middels een steeksleutel aangedraaid of afgesteld kan worden

  • Een tweetal aangegeven afmetingen (M8x50 en M10x50) heeft geen zeskant sleutelvlak

  • Alle stokeinden zijn bovendien voorzien van Torx indruk, zodat deze ook met een schroefmachine aangedraaid kunnen worden

  • Ze zijn voorzien van een stevige zinklaag en daarmee van zeer hoge kwaliteit

  • Toepassing: Bevestiging van bijvoorbeeld gevel- en dak beplating, zonnepanelen, kabelgoten, leidingen, trapleuningen en wasbakken.

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 069.10140.1018
Alternatief artikelnummer leverancier 69101401018
EAN artikel 8712547004916
Intrastat CBS code 7318154290
Artikel ID N10081447
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk GebuVolco
Productgroep Stokeinden
Productsoort Stokeind ijzer gegalvaniseerd
Type 069
Minimale bestelhoeveelheid 50 stuks
MD 50 mm
HD 60 mm
L 140 mm
S 9,0 mm
Materiaal-oppervlakte behandeling IJzer gegalvaniseerd
M M10
Verpakking Doos
Aandrijving TX 25
Materiaalklasse 4.6
Toevoeging Met zeskant

Aanbevolen producten

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1