GebuVolco 001 schroefoog 4.00x25x12 mm ijzer gegalvaniseerd - Y50001611 - afbeelding 1
GebuVolco 001 schroefoog 4.00x25x12 mm ijzer gegalvaniseerd - Y50001611 - afbeelding 2
GebuVolco 001 schroefoog 4.00x25x12 mm ijzer gegalvaniseerd - Y50001611 - afbeelding 3

GebuVolco 001 schroefoog 4.00x25x12 mm ijzer gegalvaniseerd 001.02512.1020

Artikelnummer: Y50001611

  • Schroefoog ijzer gegalvaniseerd
  • GebuVolco
  • Type 001
  • 001.02512.1020
  • 8712547014014

van 1 € 19,53 per 100 stuks + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Neem contact op voor mogelijkheden tot snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend

Beschrijving

  • Schroefoog ijzer gegalvaniseerd

  • Merk GebuVolco

  • Type 001

  • 001.02512.1020

  • 8712547014014

  • Onze collectie schroefogen met houtdraad is zeer uitgebreid

  • Onze schroefogen zijn gemaakt van onbehandelde, duurzame materialen, zoals RVS en messing, en verder verkrijgbaar in de oppervlaktebehandelingen gegalvaniseerd, vermessingd of epoxy wit

  • Toepassing: Diverse ophangtoepassingen in hout of steen

  • Voor binnen- en buitengebruik

  • Verpakking: doos

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: ijzer gegalvaniseerd

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 001.02512.1020
Alternatief artikelnummer leverancier 1025121020
EAN artikel 8712547014014
Intrastat CBS code 7318130090
Artikel ID N10001937
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk GebuVolco
Productgroep Schroefogen
Productsoort Schroefoog ijzer gegalvaniseerd
Type 001
Minimale bestelhoeveelheid 100 stuks
L1 16 mm
d 4.00 mm
D 12 mm
L 25 mm
S 5,1 mm

Aanbevolen producten

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1