GebuVolco 111 schroefoog metrisch M6x20x10 mm ijzer gegalvaniseerd - Y50001522 - afbeelding 1
GebuVolco 111 schroefoog metrisch M6x20x10 mm ijzer gegalvaniseerd - Y50001522 - afbeelding 2
GebuVolco 111 schroefoog metrisch M6x20x10 mm ijzer gegalvaniseerd - Y50001522 - afbeelding 3

GebuVolco 111 schroefoog metrisch M6x20x10 mm ijzer gegalvaniseerd 111.62010.1020

Artikelnummer: Y50001522

  • Schroefoog metrisch ijzer gegalvaniseerd
  • GebuVolco
  • Type 111
  • 111.62010.1020
  • 8712547008495

van 1 € 22,15 per 100 stuks + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Neem contact op voor mogelijkheden tot snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend

Beschrijving

  • Schroefoog metrisch ijzer gegalvaniseerd

  • Merk GebuVolco

  • Type 111

  • 111.62010.1020

  • 8712547008495

  • Metrische schroefogen kunnen worden ingedraaid in objecten met inwendig metrisch schroefdraad

  • Deze schroefogen hebben metrische draad

  • Verkrijgbaar in gegalvaniseerde en RVS uitvoering

  • Toepassing: Diverse ophang toepassingen in pluggen met inwendig schroefdraad

  • Voor binnen- en buitengebruik

  • Verpakking: doos

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: ijzer gegalvaniseerd

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 111.62010.1020
Alternatief artikelnummer leverancier 111620101020
EAN artikel 8712547008495
Intrastat CBS code 7318130090
Artikel ID N10081517
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk GebuVolco
Productgroep Schroefogen metrisch
Productsoort Schroefoog metrisch ijzer gegalvaniseerd
Type 111
Minimale bestelhoeveelheid 100 stuks
L1 18 mm
d 5.25 mm
D 10 mm
L 20 mm
M M6

Aanbevolen producten

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1