GebuVolco 026 schroefhaak metrisch M5x50 mm ijzer gegalvaniseerd - Y50001484 - afbeelding 1
GebuVolco 026 schroefhaak metrisch M5x50 mm ijzer gegalvaniseerd - Y50001484 - afbeelding 2
GebuVolco 026 schroefhaak metrisch M5x50 mm ijzer gegalvaniseerd - Y50001484 - afbeelding 3

GebuVolco 026 schroefhaak metrisch M5x50 mm ijzer gegalvaniseerd 026.00550.1020

Artikelnummer: Y50001484

  • Schroefhaak metrisch ijzer gegalvaniseerd
  • GebuVolco
  • Type 026
  • 026.00550.1020
  • 8712547002905

van 1 € 21,98 per 100 stuks + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Neem contact op voor mogelijkheden tot snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend

Beschrijving

  • Schroefhaak metrisch ijzer gegalvaniseerd

  • Merk GebuVolco

  • Type 026

  • 026.00550.1020

  • 8712547002905

  • Schroefhaken met metrische draad kunnen worden ingedraaid in objecten met inwendig schroefdraad

  • Metrische schroefhaken zijn verkrijgbaar in een aantal verschillende afmetingen en zijn verkrijgbaar in gegalvaniseerd of RVS

  • Toepassing: Diverse ophang toepassingen in objecten met inwendig schroefdraad

  • Voor binnen- en buitengebruik

  • Verpakking: doos

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: ijzer gegalvaniseerd

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 026.00550.1020
Alternatief artikelnummer leverancier 26005501020
EAN artikel 8712547002905
Intrastat CBS code 7318130090
Artikel ID N10081503
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk GebuVolco
Productgroep Schroefhaken metrisch
Productsoort Schroefhaak metrisch ijzer gegalvaniseerd
Type 026
Minimale bestelhoeveelheid 100 stuks
L1 25 mm
d 4.40 mm
D 16 mm
L 50 mm
M M5

Aanbevolen producten

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1