GebuVolco 021 schroefhaak met borst 2.40x20 mm ijzer vernikkeld - Y50001475 - afbeelding 1
GebuVolco 021 schroefhaak met borst 2.40x20 mm ijzer vernikkeld - Y50001475 - afbeelding 2
GebuVolco 021 schroefhaak met borst 2.40x20 mm ijzer vernikkeld - Y50001475 - afbeelding 3

GebuVolco 021 schroefhaak met borst 2.40x20 mm ijzer vernikkeld 021.00020.1320

Artikelnummer: Y50001475

  • Schroefhaak met borst ijzer vernikkeld
  • GebuVolco
  • Type 021
  • 021.00020.1320
  • 8712547015295

van 1 € 17,90 per 100 stuks + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Neem contact op voor mogelijkheden tot snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend

Beschrijving

  • Schroefhaak met borst ijzer vernikkeld

  • Merk GebuVolco

  • Type 021

  • 021.00020.1320

  • 8712547015295

  • Schroefhaken met borst kunnen worden ingedraaid in objecten zoals houten planken maar, in combinatie met de juiste plug, ook in muren

  • De borst van de schroef voorkomt te diep indraaien en onttrekt de overgang van schroef naar plug uit het zicht

  • Deze schroefhaken met borst zijn verkrijgbaar in 2 uitvoeringen:

  • IJzer vernikkeld: deze haken zijn voorzien van een laagje nikkel

  • Hierdoor is de haak beschermd tegen corrosie

  • IJzer vermessingd, op deze haken is een messing legering aangebracht om het een messingkleurig uiterlijk te geven

  • De kern van de haak is echter van ijzer waardoor de haak haar sterke eigenschappen behoudt

  • Toepassing: Diverse ophang toepassingen in hout of steen

  • Voor binnen- en buitengebruik

  • Verpakking: doos

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: ijzer vernikkeld

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 021.00020.1320
Alternatief artikelnummer leverancier 21000201320
EAN artikel 8712547015295
Intrastat CBS code 7318130090
Artikel ID N10081889
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk GebuVolco
Productgroep Schroefhaken met borst
Productsoort Schroefhaak met borst ijzer vernikkeld
Type 021
Minimale bestelhoeveelheid 100 stuks
L1 11 mm
d 2.40 mm
D 10 mm
F 5,5 mm
L 20 mm
S 3,0 mm

Aanbevolen producten

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1