GebuVolco 017 schroefduim met borst 3.30x40 mm ijzer vernikkeld - Y50001411 - afbeelding 1
GebuVolco 017 schroefduim met borst 3.30x40 mm ijzer vernikkeld - Y50001411 - afbeelding 2
GebuVolco 017 schroefduim met borst 3.30x40 mm ijzer vernikkeld - Y50001411 - afbeelding 3

GebuVolco 017 schroefduim met borst 3.30x40 mm ijzer vernikkeld 017.00040.1320

Artikelnummer: Y50001411

  • Schroefduim met borst ijzer vernikkeld
  • GebuVolco
  • Type 017
  • 017.00040.1320
  • 8712547015219

van 1 € 37,10 per 100 stuks + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Neem contact op voor mogelijkheden tot snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend

Beschrijving

  • Schroefduim met borst ijzer vernikkeld

  • Merk GebuVolco

  • Type 017

  • 017.00040.1320

  • 8712547015219

  • Schroefduimen met houtdraad en borst kunnen worden ingedraaid in objecten zoals houten planken en, in combinatie met de juiste plug, ook in muren

  • De borst van de duim voorkomt te diep indraaien en onttrekt de overgang van duim naar plug uit het zicht

  • Deze schroefduimen met borst zijn verkrijgbaar in 2 uitvoeringen:

  • IJzer vernikkeld: deze duimen zijn voorzien van een laagje nikkel

  • Hierdoor is de duim beschermd tegen corrosie

  • IJzer vermessingd: op deze duimen is een messinglegering aangebracht om het een messingkleurig uiterlijk te geven

  • De kern van de duim is echter van ijzer waardoor de duim haar sterke eigenschappen behoudt

  • Toepassing: Diverse ophang toepassingen in hout of steen

  • Voor binnen- en buitengebruik

  • Verpakking: doos

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: ijzer vernikkeld

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 017.00040.1320
Alternatief artikelnummer leverancier 17000401320
EAN artikel 8712547015219
Intrastat CBS code 7318130090
Artikel ID N10081887
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk GebuVolco
Productgroep Schroefduimen met borst
Productsoort Schroefduim met borst ijzer vernikkeld
Type 017
Minimale bestelhoeveelheid 100 stuks
L1 15 mm
d 3.30 mm
F 7,0 mm
L 40 mm
S 4,0 mm
h 20 mm

Aanbevolen producten

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1