GebuVolco 019 schroefduim metrisch met borst M4x38 mm ijzer gegalvaniseerd - Y50001356 - afbeelding 1
GebuVolco 019 schroefduim metrisch met borst M4x38 mm ijzer gegalvaniseerd - Y50001356 - afbeelding 2
GebuVolco 019 schroefduim metrisch met borst M4x38 mm ijzer gegalvaniseerd - Y50001356 - afbeelding 3

GebuVolco 019 schroefduim metrisch met borst M4x38 mm ijzer gegalvaniseerd 019.00440.1020

Artikelnummer: Y50001356

  • Schroefduim metrisch met borst ijzer gegalvaniseerd
  • GebuVolco
  • Type 019
  • 019.00440.1020
  • 8712547019361

van 1 € 37,50 per 100 stuks + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Neem contact op voor mogelijkheden tot snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend

Beschrijving

  • Schroefduim metrisch met borst ijzer gegalvaniseerd

  • Merk GebuVolco

  • Type 019

  • 019.00440.1020

  • 8712547019361

  • Schroefduimen met metrische draad en borst, voor holle wandpluggen, zijn duimen die kunnen onder andere worden ingedraaid in holle wand pluggen

  • De borst van de duim voorkomt te diep indraaien en onttrekt de overgang van schroef naar plug uit het zicht

  • De schroefhaak met borst is verkrijgbaar in gegalvaniseerde versie

  • Toepassing: Diverse ophang toepassingen in hout of steen

  • Voor holle wand pluggen

  • Voor binnen- en buitengebruik

  • Verpakking: doos

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: ijzer gegalvaniseerd

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 019.00440.1020
Alternatief artikelnummer leverancier 19004401020
EAN artikel 8712547019361
Intrastat CBS code 7318130090
Artikel ID N10081842
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk GebuVolco
Productgroep Schroefduimen metrisch met borst
Productsoort Schroefduim metrisch met borst ijzer gegalvaniseerd
Type 019
Minimale bestelhoeveelheid 100 stuks
L1 38 mm
d 3.45 mm
L 38 mm
M M4
h 11 mm

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1