Dulimex DX 451-01 kabelperstang Nicopress voor kabel 0.8-1.0 mm voor Nicopressklem 425-010 - Y30202989 - afbeelding 1
Dulimex DX 451-01 kabelperstang Nicopress voor kabel 0.8-1.0 mm voor Nicopressklem 425-010 - Y30202989 - afbeelding 2

Dulimex DX 451-01 kabelperstang Nicopress voor kabel 0.8-1.0 mm voor Nicopressklem 425-010 8000.009.0101

Article no.: Y30202989

  • Kabelperstang Nicopress
  • Dulimex DX
  • Type 451-01
  • 8000.009.0101
  • 8716336563721

van 1 € 136,88 per stuk 45,62 € off -25% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Soest
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 8 werkdagen
  • Voor geretourneerde producten worden retourkosten in rekening gebracht

Beschrijving

  • Kabelperstang Nicopress
  • Merk Dulimex DX
  • Type 451-01
  • 8000.009.0101
  • 8716336563721
  • Materiaal: staal

Eigenschappen

Artikel ID -
Artikelnummer leverancier 8000.009.0101
EAN artikel 8716336563721
EAN leverancier 8714140165254
EAN minimale bestelhoeveelheid 8716336563721
EAN ompak 8716336563714
Intrastat code 82032000
Lengte 200 mm
Leverancier Dulimex
Merk Dulimex DX
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuks
Productgroep Kabelperstangen
Productsoort Kabelperstang Nicopress
Type 451-01
Voor kabel diameter 0.8-1.0 mm
Voor persklem 425-010

Leverancier

Dulimex

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1