Dulimex DX 450-06 kabelperstang voor kabel 5.5 tot en met 6.0 mm voor persklem 430-60AL - Y30202987 - afbeelding 1
Dulimex DX 450-06 kabelperstang voor kabel 5.5 tot en met 6.0 mm voor persklem 430-60AL - Y30202987 - afbeelding 2

Dulimex DX 450-06 kabelperstang voor kabel 5.5 tot en met 6.0 mm voor persklem 430-60AL 9.450450006

Article no.: Y30202987

  • Kabelklemtang
  • Dulimex DX
  • Type 450-06
  • 9.450450006
  • 8713138444111

van 1 € 273,75 per stuk 91,25 € off -25% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Soest
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 8 werkdagen
  • Voor geretourneerde producten worden retourkosten in rekening gebracht

Beschrijving

  • Kabelklemtang
  • Merk Dulimex DX
  • Type 450-06
  • 9.450450006
  • 8713138444111
  • Materiaal: staal

Eigenschappen

Artikel ID -
Artikelnummer leverancier 9.450450006
EAN artikel 8713138444111
EAN leverancier 8714140165254
EAN minimale bestelhoeveelheid 8713138444111
EAN ompak 8713138464119
Intrastat code 82032000
Lengte 600 mm
Leverancier Dulimex
Merk Dulimex DX
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuks
Productgroep Kabelperstangen
Productsoort Kabelklemtang
Type 450-06
Voor kabel diameter 5.5 tot en met 6.0 mm
Voor persklem 430-60AL

Leverancier

Dulimex

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1