Dulimex DX 450-21 kabelperstang voor kabel 0.5 tot en met 1.5 mm voor persklem 430-10AL tot en met 430-15AL - Y30202984 - afbeelding 1
Dulimex DX 450-21 kabelperstang voor kabel 0.5 tot en met 1.5 mm voor persklem 430-10AL tot en met 430-15AL - Y30202984 - afbeelding 2

Dulimex DX 450-21 kabelperstang voor kabel 0.5 tot en met 1.5 mm voor persklem 430-10AL tot en met 430-15AL 9.450450021

Article no.: Y30202984

  • Kabelklemtang
  • Dulimex DX
  • Type 450-21
  • 9.450450021
  • 8713138444166

van 1 € 45,34 per stuk 13,16 € off -22,5% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Soest
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 8 werkdagen
  • Voor geretourneerde producten worden retourkosten in rekening gebracht

Beschrijving

  • Kabelklemtang
  • Merk Dulimex DX
  • Type 450-21
  • 9.450450021
  • 8713138444166
  • Materiaal: staal

Eigenschappen

Artikel ID -
Artikelnummer leverancier 9.450450021
EAN artikel 8713138444166
EAN leverancier 8714140165254
EAN minimale bestelhoeveelheid 8713138444166
EAN ompak 8713138464164
Intrastat code 82032000
Lengte 150 mm
Leverancier Dulimex
Merk Dulimex DX
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuks
Productgroep Kabelperstangen
Productsoort Kabelklemtang
Type 450-21
Voor kabel diameter 0.5 t/m 1.5 mm
Voor persklem 430-10AL tot en met 430-15AL

Leverancier

Dulimex

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1