Dulimex DX 7595-24 staalkabelknipschaar 2-12 mm - Y30202982 - afbeelding 1
Dulimex DX 7595-24 staalkabelknipschaar 2-12 mm - Y30202982 - afbeelding 2

Dulimex DX 7595-24 staalkabelknipschaar 2-12 mm 9.891759524

Article no.: Y30202982

  • Staalkabel
  • Dulimex DX
  • Type 7595-24
  • 9.891759524
  • 8713138859298

van 1 € 92,63 per stuk 30,88 € off -25% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Soest
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 8 werkdagen
  • Voor geretourneerde producten worden retourkosten in rekening gebracht

Beschrijving

  • Staalkabel
  • Merk Dulimex DX
  • Type 7595-24
  • 9.891759524
  • 8713138859298

Eigenschappen

Artikel ID 1757613
Artikelnummer leverancier 9.891759524
EAN artikel 8713138859298
EAN leverancier 8714140165254
EAN minimale bestelhoeveelheid 8713138859298
EAN ompak 8713138879296
Intrastat code 82032000
Leverancier Dulimex
Merk Dulimex DX
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuks
Productgroep Staalkabelknipscharen
Productsoort Staalkabel
Type 7595-24
Voor kabel diameter 2 tot en met 12 mm

Leverancier

Dulimex

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1