Dulimex DX 7595-08 staalkabelknipschaar 1-4 mm - Y30202981 - afbeelding 1
Dulimex DX 7595-08 staalkabelknipschaar 1-4 mm - Y30202981 - afbeelding 2

Dulimex DX 7595-08 staalkabelknipschaar 1-4 mm 9.891759508

Article no.: Y30202981

  • Staalkabel
  • Dulimex DX
  • Type 7595-08
  • 9.891759508
  • 8713138859311

van 1 € 14,18 per stuk 2,03 € off -12,5% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Soest
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 8 werkdagen
  • Voor geretourneerde producten worden retourkosten in rekening gebracht

Beschrijving

  • Staalkabel
  • Merk Dulimex DX
  • Type 7595-08
  • 9.891759508
  • 8713138859311

Eigenschappen

Artikel ID -
Artikelnummer leverancier 9.891759508
EAN artikel 8713138859311
EAN leverancier 8714140165254
EAN minimale bestelhoeveelheid 8713138859311
EAN ompak 8713138879319
Intrastat code 82032000
Leverancier Dulimex
Merk Dulimex DX
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuks
Productgroep Staalkabelknipscharen
Productsoort Staalkabel
Type 7595-08
Voor kabel diameter 1 tot en met 4 mm

Leverancier

Dulimex

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1