Henderson E/PT schuifdeurbeslag Evolve potentiaalvrije inbouwschakelaar wit - Y20301120 - afbeelding 1
Henderson E/PT schuifdeurbeslag Evolve potentiaalvrije inbouwschakelaar wit - Y20301120 - afbeelding 2

Henderson E/PT schuifdeurbeslag Evolve potentiaalvrije inbouwschakelaar wit E07.00090

Article no.: Y20301120

  • Inbouwschakelaar voor Evolve
  • Henderson
  • Type E/PT
  • Schuifdeurbeslag Evolve
  • E07.00090
  • 5019879971545

van 1 € 40,91 per stuk 2,15 € off -5% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Soest
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Levertijd: 2 tot 5 werkdagen
  • Verwachte levertijd 2 tot 5 werkdagen
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend

Beschrijving

  • Inbouwschakelaar voor Evolve
  • Merk Henderson
  • Type E/PT
  • Schuifdeurbeslag Evolve
  • E07.00090
  • 5019879971545
  • Potentiaalvrije inbouwschakelaar
  • Wit

Eigenschappen

Alternatief artikelnummer leverancier E0700090
Artikel ID N10821236
Artikelnummer leverancier E07.00090
EAN artikel 5019879971545
EAN leverancier 5019879000016
Intrastat code 83024100
Leverancier Henderson
Materiaal Kunststof
Merk Henderson
Productgroep Schuifdeurbeslag Evolve
Productsoort Inbouwschakelaar voor Evolve
Type E/PT

Leverancier

Henderson

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1