GB 333260 Flex-5 plug 260 mm diameter 8 mm NY - Y18002436 - afbeelding 1
GB 333260 Flex-5 plug 260 mm diameter 8 mm NY - Y18002436 - afbeelding 2

GB 333260 Flex-5 plug 260 mm diameter 8 mm NY 333260.0125

Artikelnummer: Y18002436

  • Flex-5 plug
  • GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 333260
  • 333260.0125
  • 8714318068677

van 1 € 82,10 per 125 stuks 0,16 € off -20% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend

Beschrijving

  • Flex-5 plug

  • Merk GB Gebroeders Bodegraven

  • Type 333260

  • 333260.0125

  • 8714318068677

  • Isolatieplug, diameter 8 mm, groen met vaste schotel, voor montage van harde en zachte spouwisolatie in combinatie met UNI-slagspouwankers diameter 5 mm in een binnenmuur van beton, kalkzandsteen of volle baksteen

  • Leverbaar in 12 verschillende lengtematen, voor isolatiediktes van 80 tot en met 320 mm

  • Oppervlaktebehandeling: NY

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 333260.0125
Alternatief artikelnummer leverancier 3332600125
EAN artikel 8714318068677
EAN verpakking 8714318068684
Intrastat CBS code 39259010
Artikel ID N10808109
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Gebroeders Bodegraven
EAN leverancier 8714318099992
Merk GB Gebroeders Bodegraven
Productgroep Spouwankers en isolatiebevestiging
Productsoort Flex-5 plug
Type 333260
Minimale bestelhoeveelheid 125 stuks
Verpakking Zak
Oppervlakte NY (nylon)
Afmeting 260 mm
Kleur Groen
Afmeting 2 Diameter 8 mm
Overige maatvoeringen Groen voor isolatie 200 tot en met 220 mm

Leverancier

Gebroeders Bodegraven - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1