GB 102321 profielsteun Optop rechts RVS 304 - Y18002351 - afbeelding 1
GB 102321 profielsteun Optop rechts RVS 304 - Y18002351 - afbeelding 2
GB 102321 profielsteun Optop rechts RVS 304 - Y18002351 - afbeelding 3

GB 102321 profielsteun Optop rechts RVS 304 102321.0001

Article no.: Y18002351

  • Profielsteun Optop rechts
  • GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 102321
  • 102321.0001
  • 8714318057053

van 1 € 7,38 per stuk 0,82 € off -10% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Soest
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 8 werkdagen
  • Voor geretourneerde producten worden retourkosten in rekening gebracht
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten worden berekend

Beschrijving

  • Profielsteun Optop rechts
  • Merk GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 102321
  • 102321.0001
  • 8714318057053
  • Oppervlaktebehandeling: 304

Eigenschappen

Alternatief artikelnummer leverancier 1023210001
Artikel ID 10631563
Artikelnummer leverancier 102321.0001
EAN artikel 8714318057053
EAN leverancier 8714318099992
EAN verpakking 8714318057053
Intrastat code 73089059
Leverancier Gebroeders Bodegraven
Merk GB Gebroeders Bodegraven
Oppervlak RVS 304
Oppervlaktebehandeling 304
Productgroep Spouwankers
Productsoort Profielsteun Optop rechts
Type 102321
Verpakking Stuk
Verpakt per 1 stuk

Leverancier

Gebroeders Bodegraven

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1