GB 333180 Flex-5 plug 180 mm diameter 8 mm NY - Y18000069 - afbeelding 1
GB 333180 Flex-5 plug 180 mm diameter 8 mm NY - Y18000069 - afbeelding 2

GB 333180 Flex-5 plug 180 mm diameter 8 mm NY 333180.0250

Artikelnummer: Y18000069

  • Flex-5 plug
  • GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 333180
  • 333180.0250
  • 8714318068752

van 1 € 145,40 per 250 stuks 0,15 € off -20% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend

Beschrijving

  • Flex-5 plug

  • Merk GB Gebroeders Bodegraven

  • Type 333180

  • 333180.0250

  • 8714318068752

  • Isolatieplug, diameter 8 mm, groen met vaste schotel, voor montage van harde en zachte spouwisolatie in combinatie met UNI-slagspouwankers diameter 5 mm in een binnenmuur van beton, kalkzandsteen of volle baksteen

  • Leverbaar in 12 verschillende lengtematen, voor isolatiediktes van 80 tot en met 320 mm

  • Oppervlaktebehandeling: NY

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 333180.0250
Alternatief artikelnummer leverancier 3331800250
EAN artikel 8714318068752
EAN verpakking 8714318068769
Intrastat CBS code 39259010
Artikel ID N10736926
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Gebroeders Bodegraven
EAN leverancier 8714318099992
Merk GB Gebroeders Bodegraven
Productgroep Spouwankers en isolatiebevestiging
Productsoort Flex-5 plug
Type 333180
Minimale bestelhoeveelheid 250 stuks
Verpakking Zak
Oppervlakte NY (nylon)
Afmeting 180 mm
Kleur Groen
Afmeting 2 Diameter 8 mm
Overige maatvoeringen Groen voor isolatie 120 tot en met 140 mm

Leverancier

Gebroeders Bodegraven - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1