GB 8545825 montagestrip-windverband 25 m 40x2 mm SV - Y18000034 - afbeelding 1
GB 8545825 montagestrip-windverband 25 m 40x2 mm SV - Y18000034 - afbeelding 2
GB 8545825 montagestrip-windverband 25 m 40x2 mm SV - Y18000034 - afbeelding 3

GB 8545825 montagestrip-windverband 25 m 40x2 mm SV 8545825.0001

Article no.: Y18000034

  • Montageband-windverband
  • GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 8545825
  • 8545825.0001
  • 8714318005191

van 1 € 41,85 per stuk 12,15 € off -22,5% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Soest
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 8 werkdagen
  • Voor geretourneerde producten worden retourkosten in rekening gebracht
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten worden berekend

Beschrijving

  • Montageband-windverband
  • Merk GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 8545825
  • 8545825.0001
  • 8714318005191
  • Oppervlaktebehandeling: SV

Eigenschappen

Afmeting 25 m
Alternatief artikelnummer leverancier 85458250001
Artikel ID 10633352
Artikelnummer leverancier 8545825.0001
EAN artikel 8714318005191
EAN leverancier 8714318099992
EAN verpakking 8714318005191
Gatenpatroon 2/5-1/5 mm
Intrastat code 73089059
Leverancier Gebroeders Bodegraven
Materiaal 40x2 mm
Merk GB Gebroeders Bodegraven
Oppervlak Sendzimir verzinkt
Oppervlaktebehandeling SV
Productgroep Houtverbindingen
Productsoort Montageband-windverband
Type 8545825
Verpakking Stuk
Verpakt per 1 stuk

Leverancier

Gebroeders Bodegraven

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1