GB 85453 montagestrip-windverband 25 m 25x1 mm SV - Y18000032 - afbeelding 1
GB 85453 montagestrip-windverband 25 m 25x1 mm SV - Y18000032 - afbeelding 2
GB 85453 montagestrip-windverband 25 m 25x1 mm SV - Y18000032 - afbeelding 3

GB 85453 montagestrip-windverband 25 m 25x1 mm SV 85453.0001

Article no.: Y18000032

  • Montageband-windverband
  • GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 85453
  • 85453.0001
  • 8714318118488

van 1 € 20,83 per stuk 3,68 € off -15% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Soest
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 8 werkdagen
  • Voor geretourneerde producten worden retourkosten in rekening gebracht
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten worden berekend

Beschrijving

  • Montageband-windverband
  • Merk GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 85453
  • 85453.0001
  • 8714318118488
  • Oppervlaktebehandeling: SV

Eigenschappen

Afmeting 25 m
Alternatief artikelnummer leverancier 854530001
Artikel ID 10633350
Artikelnummer leverancier 85453.0001
EAN artikel 8714318118488
EAN leverancier 8714318099992
EAN verpakking 8714318118488
Gatenpatroon 4/4-1/8,5 mm
Intrastat code 73089059
Leverancier Gebroeders Bodegraven
Materiaal 25x1 mm
Merk GB Gebroeders Bodegraven
Oppervlak Sendzimir verzinkt
Oppervlaktebehandeling SV
Productgroep Houtverbindingen
Productsoort Montageband-windverband
Slobgaten 14x4 mm
Type 85453
Verpakking Stuk
Verpakt per 1 stuk

Leverancier

Gebroeders Bodegraven

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1