GB 854528 montagestrip-windverband 8 m 60x2 mm SV - Y18000026 - afbeelding 1
GB 854528 montagestrip-windverband 8 m 60x2 mm SV - Y18000026 - afbeelding 2
GB 854528 montagestrip-windverband 8 m 60x2 mm SV - Y18000026 - afbeelding 3

GB 854528 montagestrip-windverband 8 m 60x2 mm SV 854528.0001

Article no.: Y18000026

  • Montageband-windverband
  • GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 854528
  • 854528.0001
  • 8714318999650

van 1 € 20,80 per stuk 5,20 € off -20% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Soest
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 8 werkdagen
  • Voor geretourneerde producten worden retourkosten in rekening gebracht
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten worden berekend

Beschrijving

  • Montageband-windverband
  • Merk GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 854528
  • 854528.0001
  • 8714318999650
  • Oppervlaktebehandeling: SV

Eigenschappen

Afmeting 8 m
Alternatief artikelnummer leverancier 8545280001
Artikel ID 10633788
Artikelnummer leverancier 854528.0001
EAN artikel 8714318999650
EAN leverancier 8714318099992
EAN verpakking 8714318999650
Gatenpatroon 3/5-2/5 mm
Intrastat code 73089059
Leverancier Gebroeders Bodegraven
Materiaal 60x2 mm
Merk GB Gebroeders Bodegraven
Oppervlak Sendzimir verzinkt
Oppervlaktebehandeling SV
Productgroep Houtverbindingen
Productsoort Montageband-windverband
Type 854528
Verpakking Stuk
Verpakt per 1 stuk

Leverancier

Gebroeders Bodegraven

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1