GB 07217 spanhuls 8x70 mm EV - Y18000012 - afbeelding 1
GB 07217 spanhuls 8x70 mm EV - Y18000012 - afbeelding 2

GB 07217 spanhuls 8x70 mm EV 07217.0050

Article no.: Y18000012

  • Spanhuls
  • GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 07217
  • 07217.0050
  • 8714318066888
  • 8714318066895

van 1 € 20,00 per 50 stuks 0,10 € off -20% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Soest
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 8 werkdagen
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld
  • Voor geretourneerde producten worden retourkosten in rekening gebracht
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten worden berekend

Beschrijving

  • Spanhuls
  • Merk GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 07217
  • 07217.0050
  • 8714318066888
  • 8714318066895
  • Oppervlaktebehandeling: GP
  • Toepassing: boren diameter 8x80 mm

Eigenschappen

Afmeting 8x70 mm
Alternatief artikelnummer leverancier 72170050
Artikel ID 10736907
Artikelnummer leverancier 07217.0050
EAN artikel 8714318066888
EAN leverancier 8714318099992
EAN verpakking 8714318066895
Intrastat code 73170060
Leverancier Gebroeders Bodegraven
Merk GB Gebroeders Bodegraven
Oppervlak Elektrolytisch verzinkt
Oppervlaktebehandeling EV
Productgroep Houtverbindingen
Productsoort Spanhuls
Type 07217
Verpakking Zak
Verpakt per 50 stuks

Leverancier

Gebroeders Bodegraven

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1