GB 073510 vloerbetonanker 300 mm 30x5 mm VB - Y18000011 - afbeelding 1
GB 073510 vloerbetonanker 300 mm 30x5 mm VB - Y18000011 - afbeelding 2

GB 073510 vloerbetonanker 300 mm 30x5 mm VB 073510.0025

Article no.: Y18000011

  • Vloerbetonanker
  • GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 073510
  • 073510.0025
  • 8714318036324
  • 8714318036331

van 1 € 47,43 per 25 stuks 0,55 € off -22,5% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Soest
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 8 werkdagen
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld
  • Voor geretourneerde producten worden retourkosten in rekening gebracht
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten worden berekend

Beschrijving

  • Vloerbetonanker
  • Merk GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 073510
  • 073510.0025
  • 8714318036324
  • 8714318036331

Eigenschappen

Afmeting 300 mm
Alternatief artikelnummer leverancier 735100025
Artikel ID 10633376
Artikelnummer leverancier 073510.0025
EAN artikel 8714318036324
EAN leverancier 8714318099992
EAN verpakking 8714318036331
Gatenpatroon 3/16,5 mm
Intrastat code 73089059
Leverancier Gebroeders Bodegraven
Materiaal 30x5 mm
Merk GB Gebroeders Bodegraven
Oppervlak Verzinkt band
Oppervlaktebehandeling VB
Productgroep Houtverbindingen
Productsoort Vloerbetonanker
Type 073510
Verpakking Doos
Verpakt per 25 stuks

Leverancier

Gebroeders Bodegraven

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1