GB 073500 vloerbetonanker 250 mm 30x2 mm SV - Y18000010 - afbeelding 1
GB 073500 vloerbetonanker 250 mm 30x2 mm SV - Y18000010 - afbeelding 2

GB 073500 vloerbetonanker 250 mm 30x2 mm SV 073500.0025

Article no.: Y18000010

  • Vloerbetonanker
  • GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 073500
  • 073500.0025
  • 8714318036300
  • 8714318036317

van 1 € 25,36 per 25 stuks 0,25 € off -20% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Soest
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 8 werkdagen
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld
  • Voor geretourneerde producten worden retourkosten in rekening gebracht
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten worden berekend

Beschrijving

  • Vloerbetonanker
  • Merk GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 073500
  • 073500.0025
  • 8714318036300
  • 8714318036317

Eigenschappen

Afmeting 250 mm
Alternatief artikelnummer leverancier 735000025
Artikel ID 10633375
Artikelnummer leverancier 073500.0025
EAN artikel 8714318036300
EAN leverancier 8714318099992
EAN verpakking 8714318036317
Gatenpatroon 3/12,5 mm
Intrastat code 73089059
Leverancier Gebroeders Bodegraven
Materiaal 30x2 mm
Merk GB Gebroeders Bodegraven
Oppervlak Sendzimir verzinkt
Oppervlaktebehandeling SV
Productgroep Houtverbindingen
Productsoort Vloerbetonanker
Type 073500
Verpakking Doos
Verpakt per 25 stuks

Leverancier

Gebroeders Bodegraven

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1