Picard 306 gereedschaphouder van leer met metalen clip - Y11411424 - afbeelding 1
Picard 306 gereedschaphouder van leer met metalen clip - Y11411424 - afbeelding 2

Picard 306 gereedschaphouder van leer met metalen clip 0030620

Artikelnummer: Y11411424

  • Gereedschaphouder
  • Picard
  • Type 306
  • 0030620
  • 4016671015034

van 1 € 8,81 per stuk 0,46 € off -5% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend

Beschrijving

  • Gereedschaphouder

  • Merk Picard

  • Type 306

  • 0030620

  • 4016671015034

  • Hamerhouder met een metalen clip

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 3062070
Alternatief artikelnummer leverancier 0030620
EAN artikel 4016671015034
Intrastat CBS code 42029180
Artikel ID N11010997
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Picard Hammer
EAN leverancier 8715629000004
Merk Picard
Productgroep Gereedschaphouders
Productsoort Gereedschaphouder
Type 306
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Gewicht 70 g
Clip Metaal

Leverancier

Picard Hammer - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1