Picard 750 salmiaksteen - Y11411281 - afbeelding 1
Picard 750 salmiaksteen - Y11411281 - afbeelding 2

Picard 750 salmiaksteen 0075020-100

Article no.: Y11411281

  • Salmiaksteen
  • Picard Hammer
  • Type 750
  • 0075020-100
  • 4016671017908

van 1 € 5,60 per stuk 1,19 € off -17,5% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Soest
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 8 werkdagen
  • Voor geretourneerde producten worden retourkosten in rekening gebracht
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend

Beschrijving

  • Salmiaksteen
  • Merk Picard
  • Type 750
  • 0075020-100
  • 75020100
  • 4016671017908
  • Salmiaksteen

Eigenschappen

Afmeting 100x45x20 mm
Artikel ID 10163864
Artikelnummer fabrikant 0075020-100
Artikelnummer leverancier 75020100
EAN artikel 4016671017908
EAN leverancier 8715629000004
Intrastat code 28271000
Leverancier Picard Hammer
Merk Picard
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Productgroep Salmiakstenen
Productsoort Salmiaksteen
Type 750
Verpakking Plastic doos

Leverancier

Picard Hammer

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1