Picard 311 leren riem 900 mm - Y11410001 - afbeelding 1
Picard 311 leren riem 900 mm - Y11410001 - afbeelding 2

Picard 311 leren riem 900 mm 0031100-0900

Artikelnummer: Y11410001

  • Leren riem
  • Picard
  • Type 311
  • 0031100-0900
  • 4016671008104

van 1 € 11,30 per stuk 1,26 € off -10% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend

Beschrijving

  • Leren riem

  • Merk Picard

  • Type 311

  • 0031100-0900

  • 4016671008104

  • Leren riem 45 mm breed

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 311000900
Alternatief artikelnummer leverancier 0031100-0900
EAN artikel 4016671008104
Intrastat CBS code 42029180
Artikel ID N10163525
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Picard Hammer
EAN leverancier 8715629000004
Merk Picard
Productgroep Riemen
Productsoort Leren riem
Type 311
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Lengte 900 mm
Breedte 45 mm
Gesp Geen

Leverancier

Picard Hammer - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1