Berdal Foliefol Multitop UV folietape 0,06x25 m zwart - S50200971 - afbeelding 1
Berdal Foliefol Multitop UV folietape 0,06x25 m zwart - S50200971 - afbeelding 2

Berdal Foliefol Multitop UV folietape 0,06x25 m zwart VPM10300-9035

Artikelnummer: S50200971

  • Tape
  • Foliefol
  • Type Multitop UV folietape
  • VPM10300-9035
  • 8713331010410

van 1 € 20,40 per stuk 2,91 € off -12,5% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Tape

  • Merk Foliefol

  • Type Multitop UV folietape

  • VPM10300-9035

  • 8713331010410

  • Tapes voor luchtdicht bouwen

  • Uitstekende hechting en mechanische eigenschappen

  • Voor gebruik bij Foliefol dak- en wandfolies

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier VPM10300-9035
Alternatief artikelnummer leverancier VPM103009035
EAN artikel 8713331010410
Intrastat CBS code 39219090
Artikel ID N10783677
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Foliefol
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Tapes - Verpakkingstapes - Folietape
Productgroep Tapes
Productsoort Tape
Type Multitop UV folietape
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Kleur Zwart
Aantal per pallet 720 rollen
Breedte 60 mm
Lengte 25 m
Aantal per doos 20 rollen

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1