Dulimex DX WN 0808ZL Nederlandse wervel 8x8 mm staal verzinkt per stuk gelabeld 8300.330.80VZ
Artikelnummer: S30200794
- Nederlandse wervel verzinkt
- Dulimex DX
- Type WN 0808ZL
- 8300.330.80VZ
- 8716336570323
Vanaf 5
€ 2,75 per stuk
0,80 € off
-22,5%
+ 21,00% BTW
Vanaf 125
€ 2,57 per stuk
0,98 € off
-27,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 3,55 per stuk
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Nederlandse wervel verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type WN 0808ZL
-
8300.330.80VZ
-
8716336570323
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Dulimex DX WN 0808ZL Nederlandse wervel 8x8 mm staal verzinkt per stuk gelabeld 8300.330.80VZ kopen?
-
Dulimex DX Wervel verzinkt en meer Wervels en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8300.330.80VZ |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 830033080VZ |
| EAN artikel | 8716336570323 |
| EAN verpakking | 8716336570330 |
| EAN ompak | 8714140225446 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10036016 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - IJzerwaren - Wervels - Wervel verzinkt |
| Productgroep | Nederlandse wervels verzinkt |
| Productsoort | Nederlandse wervel verzinkt |
| Type | WN 0808ZL |
| Alternatief type | WN0808ZL |
| Minimum besteleenheid | 5 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| D | 8 mm |
| A | 40 mm |
| B | 25 mm |
| Verpakking | EAN per stuk gelabeld |