Dulimex DX 89250-48 kabelbundelband nylon 6.6 zwart 4,8x250 mm UV bestendig - S30200066 - afbeelding 1
Dulimex DX 89250-48 kabelbundelband nylon 6.6 zwart 4,8x250 mm UV bestendig - S30200066 - afbeelding 2

Dulimex DX 89250-48 kabelbundelband nylon 6.6 zwart 4,8x250 mm UV bestendig 9.809250048

Artikelnummer: S30200066

  • Kabelbundelband nylon 6.6
  • Dulimex DX
  • Type 89250-48
  • 9.809250048
  • 8713138845505

van 1 € 4,47 per 100 stuks 0,01 € off -15% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Voorraad: 100 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht van meer dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend
  • Snel leverbaar
    100 producten op voorraad

Beschrijving

  • Kabelbundelband nylon 6.6

  • Merk Dulimex DX

  • Type 89250-48

  • 9.809250048

  • 8713138845505

  • Materiaal: polyamide 6/6, UV bestendig

  • Normering: ontvlambaarheid UL 94 class V2, R.I.Na. goedkeuring nummer 5/043/93 en UL erkend

  • Temperatuurbestendigheid minimaal-maximaal: -35 tot +85 graden

  • Resistent tegen: olie, vetten, zout en verdunde zuren

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 9.809250048
Alternatief artikelnummer leverancier 9809250048
EAN artikel 8713138845505
EAN minimale bestelhoeveelheid 8713138805509
EAN ompak 8713138865503
Intrastat CBS code 39269097
Artikel ID N10033711
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Bundelbanden - Bundelband kunststof
Productgroep Bundelbanden nylon 6.6 zwart
Productsoort Kabelbundelband nylon 6.6
Type 89250-48
Minimale bestelhoeveelheid 100 stuks
Kleur Zwart
Bundeldiameter 74 mm
Trekkracht 22 kg
Breedte 4,8 mm
Lengte 250 mm

Leverancier

Dulimex - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1